Projekti

Mēs attīstām arī citus projektus, kuri palīdz popularizēt dabīgo kosmētiku

 

Siberika veikalu tīkls


Siberika ir populārs kosmētikas veikalu tīkls. Siberika plauktos var atrast līdz pat 5000 unikālu dabīgas, vegānu kosmētikas līdzekļu. Vairāk nekā 22 veikali gan Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī, Jēkabpilī, gan citās Latvijas pilsētās.

Vairāki unikāli un ekskluzīvi produkti no zīmoliem Natura Siberica, EO Laboratorie, Tonika, FitoKosmetik, Revuele, Nevskaja Kosmetika tiek piedāvāti Siberika veikalos.

Tur Jūs sagaida jauki un kompetenti konsultanti, kuri palīdzēs atrast vajadzīgos produktus. Pārdevēju zināšanu līmenis visu laiku tiek paaugstināts, jo tiek organizētas apmācības zinošu ekspertu vadībā, kurus piedāvā mūsu partneri un ražotāji.

 

Beauty Jar dabīgā kosmētika


Mēs ticam, ka kvalitatīvai un dabīgai kosmētikai nav jābūt obligāti dārgai. Mēs esam izveidojuši mūsdienīgus produktus sejas, matu, ķermeņa kopšanai, kuri ir ražoti Latvijā.

Mums ir vairāk nekā 100 produktu radošos un košos iepakojumos, kuri atbilst pēdējām kosmētikas industrijas tendencēm, kā arī daudzas unikālas kosmētikas receptes ar interesantām pieejām un konsistenci.

Mēs veiksmīgi turpinām izplatīt produktus vairākās NVS un Eiropas valstīs - Igaunijā, Lietuvā, Nīderlandē, Itālijā, Vācijā, Zviedrijā, Ukrainā, Baltkrievijā, Krievijā.

 

BIOTUDE.LV kosmētikas interneta veikals


Vairāki cilvēki vēlas pirkt kosmētiku arī internetā. Mēs piedāvājam vispopulārākos kosmētikas produktus un zīmolus par izdevīgām un konkurētspējīgām cenām.

2500 vispopulārākie produkti ir piedāvāti un ērti sagrupēti pa kategorijām un filtriem. Pērkot kosmētiku, ir iespējams arī iepazīties ar visu produktu sastāvdaļām, lai pārliecinātos par to dabīgumu.

 

Beauty Box Abonē kosmētiku katru mēnesi


Siberika Beauty Box - tā ir iespēja palutināt savu ķermeni, matus un sejas ādu ar dažādiem lieliskiem līdzekļiem par patiesi izdevīgu cenu! Beauty Box var abonēt uz 1, 3 vai 6 mēnešiem. Katrā kārbiņā slēpjas 5-8 rūpīgi atlasīti produkti, kurus ir iemīļojuši mūsu klienti. Kā arī katra mēneša boksā Tu atradīsi jaunumus, kuri tik tikko ir parādījušies mūsu veikalu plauktos. Produktus saņemsi mūsu dizainētās kārbiņās. Šīs kārbiņas Tev noteikti noderēs arī turpmāk - dažādu lietu glabāšanai.

Beauty Box tā ir laba ideja dāvanai gan sev, gan sev mīļam cilvēkam. Tava dāvana noteikti paliks atmiņā un vēl vairākus mēnešus priecēs cilvēku, kuram Tu to uzdāvināsi.

Tu cilvākam dāvāsi ne vien iespēju palutināt sevi ar jauniem līdzekļiem katru mēnesi, bet arī dāvāsi lieliskas emocijas, jo katra boksa izpakošana ir kā mazi svētki! Tev nav jāuztraucas arī par peigādi! Beauty Box mēs piegādājam bez maksas. Abonējot Beauty Box uz 3 vai 6 mēnešiem, pēdējā abonēšanas mēneša boksā Tu saņemsiet papildu dāvaniņu!